Page 84 - 6127
P. 84

«Суперменеджер – це багато людей в одній людині. Вона
                                       повинна мати багато талантів, але якщо якийсь один
                                               переважає, керівництво стає одноманітним.»
                                                                                          NN

                                  НАВЧАЛЬНА МЕТА:

                                  ОЗНАЙОМИТИ студентів з методикою аналізу внутрішнього
                            середовища організації.

                                  ЗНАТИ:  що  таке  локальна  і  системна  ефективність,  за
                            допомогою  якого  інструментарію  її  можна  аналізувати  на  даних
                            рівнях.

                                  ВМІТИ:  давати  тлумачення  основним  поняттям  і  термінам;
                            застосовувати  інструментарій  аналізу  базових  складових  об’єкта  і
                            суб’єкта управління, а також системного рівня організації.

                                  ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ, ЩО РОЗГЛЯДАЮТЬСЯ:
                                  1 Системне представлення рівнів ефективності організації.
                                  2  Аналіз  локального  (змістового,  елементного)  рівня
                            організації.
                                  3 Аналіз системного (корпоративного) рівня організації.

                                  Зміст заняття:

                                  1 Організаційна частина:
                            -      пояснення цілей практичного заняття;
                            -      ознайомлення студентів зі структурою практичного заняття;
                            -      предметна частина;
                            -      домашнє завдання.

                                  2 Предметна частина:
                            -      бліц-опитування  студентів  по  проблемних  питаннях,  що
                            розглядаються;
                            -      комплексна управлінська ситуація.

                                  3 Домашнє завдання: управлінська задача.




                                                             82
   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89