Page 8 - 6127
P. 8

МОДУЛЬ 1
                                  МЕТОДОЛОГІЧНІ ОСНОВИ СИСТЕМНОГО ПІДХОДУ
                                                    В УПРАВЛІННІ

                                                  ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ 1
                                         ІСТОРІЯ ВИНИКНЕННЯ І СТАНОВЛЕННЯ
                                               СИСТЕМНОГО ПІДХОДУ

                                                                      “Дайте мені систему, і  я приведу її до
                                                                                      успіху”
                                                                                                                      Менеджер

                                  НАВЧАЛЬНА МЕТА:

                                  ОЗНАЙОМИТИ  студентів  з  поняттям  “системний  підхід”,
                            особливостями виникнення і розвитку системних ідей.

                                  ЗНАТИ:  що  охоплює  поняття  «системність  в  управлінні»,
                            історію розвитку ідей системності.

                                  ВМІТИ:  орієнтуватися  в  основних  категоріях  системного
                            підходу в управлінні; розглядати світ у світлі системних уявлень.

                                  ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ, ЩО РОЗГЛЯДАЮТЬСЯ:
                                  1 Суть та основні характеристики системності.
                                  2 Виникнення і розвиток системних ідей.
                                  3 Світ у світлі системних уявлень.

                                  Зміст заняття:

                                  1 Організаційна частина:
                            -      знайомство викладача і студентів;
                            -      пояснення цілей навчального курсу;
                            -      визначення об’єкта, предмета і методології вивчення курсу;
                            -      ознайомлення  студентів  зі  структурою,  логікою  і  змістом
                            курсу;
                            -      предметна частина;
                            -      домашнє завдання.

                                  2 Предметна частина:
                            -      бліц-опитування  студентів  по  проблемних  питаннях,  що

                                                             6
   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13