Page 37 - 6127
P. 37

МОДУЛЬ 2
                                 ЖИТТЄДІЯЛЬНІСТЬ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИХ
                                                        СИСТЕМ

                                                  ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ 4
                                       ОРГАНІЗАЦІЯ ЯК СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНА
                                                       СИСТЕМА

                                         “Організація складає основу світу менеджерів, вона є
                                    причиною, яка обумовлює існування менеджменту, тому
                              починати вивчення менеджменту слід засвоївши спочатку, що
                                                таке організація і чому нею треба керувати”
                                                                                                                  М.Х. Мескон


                                  НАВЧАЛЬНА МЕТА:

                                  ОЗНАЙОМИТИ студентів із моделлю організації як відкритої
                            соціально-економічної системи.

                                  ЗНАТИ: характерні риси організацій, види організацій, базові
                            моделі  організацій,  модель  організації  як  відкритої  соціально-
                            економічної системи.

                                  ВМІТИ:  давати  тлумачення  основним  поняттям  і  термінам;
                            характеризувати організацію з точки зору системного підходу.

                                  ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ, ЩО РОЗГЛЯДАЮТЬСЯ:
                                  1 Поняття організації та її характерні риси. Види організацій.
                                  2 Базові моделі організацій та управління ними.
                                  3 Організація як  відкрита соціально-економічна система та її
                            модель.

                                  Зміст заняття:

                                  1 Організаційна частина:
                            -      пояснення цілей практичного заняття;
                            -      ознайомлення студентів зі структурою практичного заняття;
                            -      предметна частина;
                            -      домашнє завдання.


                                                             35
   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42